Tooltip #27 Eenvoudig je website schetsen via Mocking Bird
Je wilt een website maken, maar je weet nu al dat je dat niet zelf gaat/kunt doen. Je gaat dan bijvoorbeeld op zoek naar een techneut die de site moet gaan maken en een ontwerper die de layout bedenkt met de juiste kleuren etc. Je hebt zelf al een aardig idee hoe de site er ongeveer uit moet gaan zien en probeert dit via een groot vel papier en wat gekleurde stiften aan hen duidelijk te maken: ‘Daar links moet dan wat tekst en daarnaast zo’n scroll-ding die je weg kunt klikken’. Je merkt het al, voor veel mensen is het lastig om hun wensen in het juiste jargon over te brengen aan een techneut of de ontwerper. Daarom is er Mocking Bird.
Mocking Bird een is handige tool om zogenaamde Wireframes te maken. De website ziet er uit als een online programma en is heel eenvoudig in gebruik. Aan de linkerkant van het scherm staat een balk vol universele website onderdelen. Je sleept vervolgens eenvoudig het gewenste website onderdeel (een knop, een tekstvak, een videospeler, een scrollbar etc.) naar je schetspallet en je krijgt vrij snel een beeld van hoe je website er functioneel uit zou kunnen gaan zien. Handig.

| Dit bericht is geplaatst door Meindert op 16/11/2010 om 08:02, en opgeslagen in eCultuur, ToolTips. Volg de reacties op dit bericht via RSS 2.0. U kunt een bericht achterlaten of een trackback vanaf uw eigen site. |



























































Pingback: Tooltip #63 Eenvoudig online ASCII gitaartabs maken
Pingback: Tooltip #53 Bereken je online invloed met Klout
Pingback: Tooltip #60 Train je gehoor met de Karajan app
Pingback: Tooltip #54 Analyseer je potentiële hit met uPlaya
Pingback: Tooltip #52 Ebookplatform 24Symbols
Pingback: Tooltip #51 Zelf games maken via GameSalad
Pingback: Tooltip #48 Een draagbare oplader van zonne-energie
Pingback: Tooltip #46 Verspreid als eerste via Spread.us
Pingback: Tooltip #45 Labtones, (weer) een online muzieknetwerk
Pingback: Tooltip #44 Geld bij elkaar sprokkelen via Flattr
Pingback: Tooltip #39 Maak je eigen ochtendritme met Breaker
Pingback: Tooltip #37 Ecologisch verantwoord je gitaar stemmen..
Pingback: Tooltip #36 Mac App Store, voor op je computer
Pingback: Tooltip #35 Online je presentaties delen met SlideShare
Pingback: We hebben een band, nu nog een naam…
Pingback: Tooltip #28 Je persoonlijke Twitter-krant met Paper.li